چهره شناسی و گرایش جنسی افراد

زناشویی ۲۸ تیر ۱۳۹۷

زنان شهوتی / چهره شناسی زنان شهوتی / چهره شناسی و گرایش جنسی افراد / عشوه گری / دلربایی از پسر / دلربایی از شوهر / خصوصیات مردان شهوتی

زنان شهوتی / چهره شناسی زنان شهوتی / چهره شناسی و گرایش جنسی افراد / عشوه گری / دلربایی از پسر / دلربایی از شوهر

چهره شناسی و گرایش جنسی افراد

چهره شناسی ابراز علاقه افراد به جنس مخالف برای پیام رسانی جهت ازدواج ٬ دوستی ٬ عشق و… عمیقآ به نوع کارکتر و خصوصیات شخصی افراد وابسته است. مجلس جشنی را در نظر بگیرید که در آن قریب به هزار زن و مرد وجود دارد و همه به نوعی در این شادی سهیم هستند حال برای هر شخصی که فرد مخاطب خود را پیدا و یا انتخاب می نماید، تفاوتهای بارزی جهت انتقال پیامهای عاشقانه نسبت به فرد دیگر وجود دارد. زنان و دختران در اینگونه مجالس شیوه های فوق العاده پنهانی را برای عشوه گری و دلربایی در اختیار دارند . بر عکس٬ مردان برای جلب نظر خانمها تمامی شیوه ها و غرایز به تور انداختن!!! را آشکارا به اجرا در می آورند.

 

مردان با خنده های بسیار بلند و صحبتهای واضح و تکانهای زیاد سر و دست و بعضی اوقـات جدا شدن از جمع و در قسمتی از سالن تنها شدن و آشکارا شدن و یا سیگار کشیدنهای متفکرانه و یا محکمتر از دیگران کف زدن و یا مهمتر از همه ول خرجیهای بی مورد! (همشو قبول دارم!!! البته بدونید 100درصد به معنای تجربه نیست….) به  هر طریق ممکن خود را آشکار و منفرد میسازند.

 

زنان٬بسیار آرام و پنهان و در لابلای جمعیت مردان را ورنداز می کنند چنانچه کسی مدنظر آنان قرار گیرد و تمایل به او پیدا نمایند در این صورت یک نگاه آرام و آشکار به او خواهند نمود و سپس به نقطه دیگری خیره می شوند تا چنانچه فرد مورد نظر شان متوجه نشد و یا علاقه ای نشـــان نداد لطمه ای به غرورشان وارد نشود در صورتیکه باصطلاح دوزاری طرف افتاد و توجه خانم شـد و تمایلی ایراز نمود در این شرایط خانم نگاه دیگری همراه با مکث و تامل ابراز خواهد کرد و چــون در این شرایط هردو روی هم کلید کرده اند ادای خانم ها آغاز شده و وارد مرحله عشوه گری و دلربایی می شوند خنده های ملایم ٬ مرتبآ با لباس خود ور رفتن و در گوشه ای برای جلوه گری بهتر نمایان شدن ٬ چرخش زبان بدور لبها ٬ و امثال این حرکات تمامآ برای ابراز تمایل بوده و جزء امیال نفسانی افراد منظور می گردد.

 

در علم چهره شناسی ٬ بعضی خصوصیات و نمادهای چهره بوضوح گرایش افراد را به این مقوله آشکار می سازد بعنوان مثال؛

–          زنانی که چشمان درشتی دارند اغلب از ابراز عشوه گری و دلربایی پرهیز کرده و با نــگاههای خیره خود به زمین یا یک نقطه خاص ٬ اطمینان دارند که همین درشتی چشمها ٬ بــنیان آقایان را از جا خواهد کند.

READ  میل جنسی / علل و درمان کاهش میل جنسی در زنان و مردان / افزایش میل جنسی در زنان و مردان

–          زنانی که نوک بینی شان متمایل به پایین است استاد مسلم هنر عشوه گری و دلربایی اند.

–          زنانی که گوشه چشمانشانم به طرف بالا است زمینه قوی عشوه گری و طنازی را دارند.

–          به طور کلی ضخیم بودن ابروی راست نسبت به چپ نشانه بی تفاوتی این افراد نسبت به دلربایی و طنازی طرف مقابل است.

–          مردانی که فرم ابروهایشان با هم فرق دارد و یکی بالاتر از دیگری قرار دارد بسیار خجالتی و متواضع هستند نگاه کردن آنان به چهره زنان حتی برای امر ازدواج برایشان کار دشواری است.

–          مردان با چشمان سبز یا آبی بشدت تمایل جنسی داشته و هنر آنرا نیز دارند و در مــعاشقه هیچ چیز کم نمی آورند.

–          وجود خطوط ریز زیر پلک پایینی چشم ٬ نشانگر تمایل شدید و آمادگی فرد برای دلربایی و معاشقه است این افراد خود اساسآ جذابیت خاصی داشته و چندان نیازی به سعی و تلاش ندارند.

–          مردان صاس و یا نسبتآ طاس ٬ مردانی با سینه های پرمو ٬ مردانی با پیشانی M شکل ٬مردانی با لبان تیره از اشتهای زیاد جنسی برخوردارند.

–          دهان کوچک یعنی طغیان و فواران یکباره و سریع شهوت.

–          ابرو کمانی ها قدرت شهوانی بالایی دارند.

و……

 

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم و زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند؟

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند و زنان شهوتی را چگونه بشناسیم ؟ شهوت حسی است که در تمام انسان‌ها وجود دارد و ممکن است با دیدن تصاویر و رفتار نامناسب شعله‌ ور شود که بسته به فرد قابل کنترل است.

در این پست به چگونگی شناخت زنان شهوتی و علائم زنان شهوتی می‌پردازیم.

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

شهوت چیست؟

آرزو، میل و خواستن و رغبت برای رسیدن به لذت را شهوت معنا کرده‌اند. شهوت در کنار عشق برانگیخته می‌شود البته بسیاری از عاشقان رفتار بی بند و باری و نادرست افراد برای ارضای خود را به صورت ناگهانی جزو شهوت حساب نکرده و عشق پاک را از آن جدا می‌دانند.

شهوت در ازدواج عامل ایجاد روابط جنسی است و زن در خانه برای جذب همسر خود و رسیدن به آرامش باید رفتاری شهوت آمیز از خود نشان دهد. اما عده‌ای از زنان در جامعه برای جلب توجه و تن دادن به روابط نامشروع به رفتارهای شهوت آمیز دست می‌زنند تا به برقراری روابط نامشروع تن دهند. مردان بهتر است که این رفتارها را بدانند.

شهوت زمانی گناه آلود است که میان فردی با شخصی دیگر به غیر از همسر خود ایجاد شود.

READ  زگیل تناسلی / علت / تشخیص / پیشگیری / درمان

در دین مسیحیت نیز شهوت جزو یکی از هفت گناه کبیره حساب شده است.

زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

معمولاً این زنان در جامعه هر کاری می‌کنند تا مورد توجه قرار بگیرند و جلب توجه کنند. زنان شهوتی با پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ نازک و بدن نما، آرایش غلیظ، چهره‌های عمل کرده و غیر طبیعی، صدای بلند هنگام صحبت کردن، عشوه و ناز در هنگام راه رفتن ، و برجسته کردن باسن سعی به جلوه نمایی می‌کنند، می‌توان موارد ذکر شده را از خصوصیات زنان شهوتی نام برد.

چگونه بفهمیم زنی شهوتی است

برای آنکه زنان شهوتی را بشناسید باید به رفتارهای آن‌ها دقت کنید در این قسمت به بعضی از این رفتارها اشاره کردیم که می‌توانید آنها را در شخص مورد نظر بسنجید.

زنان شهوتی را چگونه بشناسیم

دقت به دستان زنان شهوتی

آقایان توجه داشته باشند اگر زن با موهایش بازی می‌کند و دستانش را میان موهایش می‌برد سعی به جلب توجه شما دارد. طرز لمس کردن او نیز نشان از کم حوصلگی و یا صبر او دارد.
اگر این کار را به صورت مرتب و آرام انجام می‌دهد نشان از صبر و اگر سریع انجام می‌دهد فردی کم حوصله و بی طاقت است.
زیگموند فردوید از روانشناسانی است که در مورد عملکرد مغز در خصوص غرایز جنسی تحقیقاتی به عمل آورده است. این روانشناس تئوری را مطرح کرد که اگر زن با انگشتانش لبه‌ ی عینک خود را لمس کند، انجام این کار از غرایز جنسی او نشأت می‌گیرد و برای جلب توجه این کار را انجام می‌دهد.

تماس بدنی زنان شهوتی

زنان شهوتی برای برقراری ارتباط و ایجاد صمیمیت سعی می‌کنند با آقایان تماس بدنی داشته باشند و بدن شما را لمس کنند. سعی می‌کنند همراه با لبخندی آرام دستان شما را لمس کنند.

لب‌های زنان شهوتی

اگر زنی لب‌هایش را با زبانش خیس کرده و این کار را هر چند دقیقه تکرار می‌کند دو حالت بیشتر ندارد یا این کار را از روی عادت انجام می‌دهد و یا مشتاق است شما را ببوسد.

چشم‌های زنان شهوتی

حرکت سریع پلک‌ها توسط زن نشان دهنده‌ی این است که می‌خواهد نظر شما را جلب کند. باز کردن چشم‌ها نشان از خواستن و کوچک کردن چشم‌ها نشانی از بی میلی در برقراری ارتباط می‌باشد.چشمک زدن زن به آقا نیز از نشانه های شهوت اوست.

پاهای زنان شهوتی

طی تحقیقات انجام شده روی زبان بدن، اگر زنی پاهایش را روی هم بیندازد و یا مدام آن‌ها را تکان دهد در صورتی که نیمی از کفش خود از پایش خارج شود، می‌توان این موضوع را دریافت که او قصد جلب توجه دارد.

READ  میل جنسی / علل و درمان کاهش میل جنسی در زنان و مردان / افزایش میل جنسی در زنان و مردان

اگر پاهایش را باز می‌کند یعنی شهوت به اوج رسیده است و اگر پاهایش را به شما اشاره می‌کند یعنی وی به شما علاقه دارد.

نکته: البته دقت داشته باشید که تمام موارد ذکر شده برای تمامی زنان صدق نمی‌کند به هر حال هر آدمی در صورت مواجه شدن با این مسائل متوجه می‌شود که چه کسی از روی عمد قصد جلب توجه دارد و چه کسی قصد ندارد.

 

خصوصیات مردان شهوتی

شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید مردان گرم مزاج چه خصوصیاتی دارند. در ادامه این مطلب ما خصوصیات مردان سرد مزاج را بیان می کنیم: تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !

مشخصات مردان سرد مزاج

به طور کلی گاهی مردان با برخی عادات و اعمالشان باعث می‌شوند همسرشان نسبت به رابطه با آنها سرد شود و شور و شوق رابطه زناشویی را از دست بدهد. اگر شما هم جزو این گروهید، بهتر است در برخی عادات و رفتارهایتان تجدیدنظر کنید. خصوصیات مردانی که از چنین عاداتی رنج می‌برند به شرح زیر است…

* مردانی که با فیزیولوژی یا عملکرد بدن همسرشان هیچ آشنایی ندارند.

* مردانی که در رابطه زناشویی با همسرشان بسیار خشن رفتار می‌کنند.

* مردانی که نظافت مناسبی ندارند.

* مردانی که بهداشت شخصی پایینی دارند؛ مثلا دهانشان همیشه بوی بد می‌دهد، ناخن‌هایشان بلند و ناپاک است، بدنشان بوی عرق می‌دهد، پاها و جوراب‌های بدبو و کثیف دارند و…

* مردانی که بیش از حد طبیعی به ظاهر، قیافه و سرو و وضع زنان اهمیت می‌دهند.

* مردانی که مدام از همسرشان رضایت در یک فعالیت زناشویی را می‌پرسند و به جای اینکه به عشق‌ورزی در رابطه رو بیاورند، صرفا به رضایت جسمی توجه می‌کنند.

* مردانی که خیلی نگران عملکرد و توان زناشویی خود هستند؛ مثلا مدام بر این تصورند که زودانزالی دارند، آلت تناسلی‌‌شان کوچک است یا چهره جذابی ندارند یا…

* مردانی که در رابطه زناشویی، فقط خود را می‌بینند و به همسرشان توجه ندارند.

* مردانی که بلافاصله پس از اتمام فعالیت زناشویی، به لحاظ احساسی و عاطفی از همسرشان دور می‌شوند.

* مردانی که عادات شخصی ناپسند دارند؛ ‌مانند دست کردن در بینی و…

* مردانی که دوست ندارند به همسر خودشان عشق‌ورزی و محبتی نشان بدهند.

* مردانی که اشتغال ذهنی وسواس‌گونه و بیش از حدی به بدن خود دارند.

* مردانی که تندخو و پرخاشگرند و اهل خوش‌رفتاری نیستند.

* مردانی که همسرشان را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساسی ندارند.

* مردانی که در رابطه زناشویی خود از فیلم‌های مبتذل الگوبرداری می‌کنند.

برچسب ها